World of Magic


Świat Harry'ego Pottera powraca!
 
IndeksPortalSzukajRejestracjaZaloguj
Forum oficjalnie otwarte! Właściwie reinkarnacja forum po jego zamarciu z powodu utraty chęci na pilnowanie forum adminki Razz
W razie jakichkolwiek pytań (związanych z forum) piszcie do mnie! Agnes Thompson

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Gazety Czarodziejów

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

.00
Brak nowych postów

Informacje proroka

Niepożądany Numer Jeden! Przez Ministerstwo poszukiwany jest Harry Potter. Każdy kto widział lub słyszał gdzie się znajduje ów Niepożądany Numer Jeden jest zobowiązany do natychmiastowego zgłoszenia tego odpowiednim służbom Ministerstwa Magii.
11Sob Paź 16, 2010 3:07 pm
Agnes Thompson Kolejny Rok Szkolny Rozpoczęty!
Brak nowych postów

Żongler

„Żmijoptak zwierzęciem domowym???”
Według klasyfikacji Ministerstwa Magii Żmijoptak do niedawna uważany był za groźne/wymagające specjalistycznej wiedzy zwierzę, ale od dziś możemy hodować je w domu!!! Dlaczego?? Może ten wywiad przybliży wam wyjaśnienie. Ja(J): Witam panie Ministrze, czy może pan zamienić ze mną kilka słów?? Minister Magii(MM): Ależ oczywiście. Proszę pytać. J: Co zadecydowało o zmianie zdania na temat Żmijoptaka?? Z książki „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć” wiemy, że „Żmijoptak jest agresywny wobec wszystkich, którzy się do nie go zbliżą…”, jak to możliwe, abyśmy mogli hodować go w domu??? MM: Ach ci dziennikarze…Wszyscy zadajecie te same pytania. A więc tak: po rozmowie ze związkiem broniącym praw magicznych zwierząt stwierdziliśmy, że wspomniany wcześniej Żmijoptak nie jest aż tak groźny jak nam się zdawało…A co do opisu w książce…to..no…ten tego…co ja miałem?...A zostanie wydana reedycja. J: Hm…Bardzo ciekawe. Jednak mnie to nie za bardzo przekonuje. Przypuśćmy, że młody czarodziej nieposiadający odpowiedniej wiedzy podejdzie sobie tak po prostu (choć szczerze w to wątpię) i spróbuje wykraść Żmijoptakowi jego jajo. Czy Ministerstwo przewidziało, że naszemu czarodziejowi może stać się nie wielka krzywda?? Może na przykład stracić rękę. MM: No właśnie!! Wiedziałem, że o czymś zapomniałem!! E…To znaczy ja już muszę lecieć i ten no dowidzenia. J: Eh. Dowidzenia panie Ministrze. Więc tak… Żmijoptaka nabyć możemy w prawie wszystkich sklepach na Przekątnej i (Oczywiście) w Sklepie Freda i Georga.

Ksenofilius Lovegood
11Nie Paź 31, 2010 8:19 pm
Agnes Thompson „Żmijoptak zwierzęciem domowym???”
Brak nowych postów

Potterwarta

-Witajcie wszyscy! Ostatnio doszły mnie słuchy, że nasza "ulubiona" Dolores Umbridge ma teraz jakieś ważne stanowisko w Ministerstwie. Prawda Gryzoniu?
- A prawda Glaudiusie. Teraz zajmuje się rejestrem mugolaków i czycha na tych co są półkrwi i i mają rodziców mugoli. Podobno dana osoba, która nie jest czystej krwi może trafić w najgorszym przypadku do Azkabanu i mieć pocałunek dementora, a w najłagodniejszym mogą jej odebrać różdżkę.
- Co to się dzieje na tym świecie teraz... Po świecie grasują szmalcownicy i szukają wszystkich czarodziejów, którzy uciekli i teraz pozostają w ukryciu, więc do wszystkich, którzy teraz przebywają poza domem lub poza szkołą. Używajcie zaklęć ochronnych przy obozowiskach i jak najszybciej nauczcie się zaklęć takich jak Patronus, Experiallmus, czy Drętwota. Jeszcze jedno... nie macie paranoi, tak, szukają was.
- To tyle na dziś. Kolejne wydanie jutro. Zapamiętajcie! Celtagio. Popierajcie Harry'ego Pottera!

11Nie Paź 31, 2010 8:24 pm
Agnes Thompson Potterwarta nr1
Brak nowych postów

Sowia Poczta

Chcesz wysłać list do kogoś, by się umówić na spotkanie, bo nie możesz tej osoby znaleźć, albo nie masz czasu? Tutaj wyślesz w odpowiednim temacie post i masz z głowy szukanie.
22Nie Paź 31, 2010 8:31 pm
Agnes Thompson Sowa Agnes Thompson
Gazety Czarodziejów Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane