World of Magic

Świat Harry'ego Pottera powraca!

IndeksPortalCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Forum oficjalnie otwarte! Właściwie reinkarnacja forum po jego zamarciu z powodu utraty chęci na pilnowanie forum adminki Razz
W razie jakichkolwiek pytań (związanych z forum) piszcie do mnie! Agnes Thompson

Share | 

„Żmijoptak zwierzęciem domowym???”

Go down 
AutorWiadomość
Agnes Thompson
Slytherin
Uczeń Klasy VII
Gracz Quidditcha
SlytherinUczeń Klasy VIIGracz Quidditcha

Różdżka : 12 i 1/4 cala, giętka, drzewo różane, włos z grzywy jednorożdżca. Jest wspaniała do Obrony Przed Czarną Magią.
Tytuł : Administrator
Cechy Genetyczne : wężousta
Statystyki : - miotlarstwo: 15+3
- zaklęcia: 10
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 15
- wróżbiarstwo: 0
- eliksiry: 17
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 3
- zielarstwo: 5
- historia magii: 0
- numerologia: 0
- runy: 0
Female Liczba postów : 306

PisanieTemat: „Żmijoptak zwierzęciem domowym???”   Nie Paź 31, 2010 8:19 pm

Zaskakująca i dość kontrowersyjna wieść obiegła świat czarodziejów. Ni wiecie?? Chcecie wiedzieć więcej?? Zapraszam do przeczytania mojego artykułu. Według klasyfikacji Ministerstwa Magii Żmijoptak do niedawna uważany był za groźne/wymagające specjalistycznej wiedzy zwierzę, ale od dziś możemy hodować je w domu!!! Dlaczego?? Może ten wywiad przybliży wam wyjaśnienie.

Ja(J): Witam panie Ministrze, czy może pan zamienić ze mną kilka słów??

Minister Magii(MM): Ależ oczywiście. Proszę pytać.

J: Co zadecydowało o zmianie zdania na temat Żmijoptaka?? Z książki „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć” wiemy, że „Żmijoptak jest agresywny wobec wszystkich, którzy się do nie go zbliżą…”, jak to możliwe, abyśmy mogli hodować go w domu???

MM: Ach ci dziennikarze…Wszyscy zadajecie te same pytania. A więc tak: po rozmowie ze związkiem broniącym praw magicznych zwierząt stwierdziliśmy, że wspomniany wcześniej Żmijoptak nie jest aż tak groźny jak nam się zdawało…A co do opisu w książce…to..no…ten tego…co ja miałem?...A zostanie wydana reedycja.

J: Hm…Bardzo ciekawe. Jednak mnie to nie za bardzo przekonuje. Przypuśćmy, że młody czarodziej nieposiadający odpowiedniej wiedzy podejdzie sobie tak po prostu (choć szczerze w to wątpię) i spróbuje wykraść Żmijoptakowi jego jajo. Czy Ministerstwo przewidziało, że naszemu czarodziejowi może stać się nie wielka krzywda?? Może na przykład stracić rękę.

MM: No właśnie!! Wiedziałem, że o czymś zapomniałem!! E…To znaczy ja już muszę lecieć i ten no dowidzenia.

J: Eh. Dowidzenia panie Ministrze.

Więc tak…

Żmijoptaka nabyć możemy w prawie wszystkich sklepach na Przekątnej i (Oczywiście) w Sklepie Freda i Georga.
Ksenofilius Lovegood
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://worldofmagic.forumpl.net

„Żmijoptak zwierzęciem domowym???”
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Różne quizy na czekanie!
» Zwierzęta
» Zwierzęta Severusa.
» Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleć? [nagroda zwierzak]