World of Magic
World of Magic
World of Magic
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Świat Harry'ego Pottera powraca!
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Forum oficjalnie otwarte! Właściwie reinkarnacja forum po jego zamarciu z powodu utraty chęci na pilnowanie forum adminki Razz
W razie jakichkolwiek pytań (związanych z forum) piszcie do mnie! Agnes Thompson

 

 „Żmijoptak zwierzęciem domowym???”

Go down 
AutorWiadomość
Agnes Thompson
Slytherin
Uczeń Klasy VII
Gracz Quidditcha
SlytherinUczeń Klasy VIIGracz Quidditcha
Agnes Thompson


Różdżka : 12 i 1/4 cala, giętka, drzewo różane, włos z grzywy jednorożdżca. Jest wspaniała do Obrony Przed Czarną Magią.
Tytuł : Administrator
Cechy Genetyczne : wężousta
Statystyki : - miotlarstwo: 15+3
- zaklęcia: 10
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 15
- wróżbiarstwo: 0
- eliksiry: 17
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 3
- zielarstwo: 5
- historia magii: 0
- numerologia: 0
- runy: 0
Female Liczba postów : 306
Join date : 12/09/2010
Age : 30

„Żmijoptak zwierzęciem domowym???” Empty
PisanieTemat: „Żmijoptak zwierzęciem domowym???”   „Żmijoptak zwierzęciem domowym???” I_icon_minitimeNie Paź 31, 2010 8:19 pm

Zaskakująca i dość kontrowersyjna wieść obiegła świat czarodziejów. Ni wiecie?? Chcecie wiedzieć więcej?? Zapraszam do przeczytania mojego artykułu. Według klasyfikacji Ministerstwa Magii Żmijoptak do niedawna uważany był za groźne/wymagające specjalistycznej wiedzy zwierzę, ale od dziś możemy hodować je w domu!!! Dlaczego?? Może ten wywiad przybliży wam wyjaśnienie.

Ja(J): Witam panie Ministrze, czy może pan zamienić ze mną kilka słów??

Minister Magii(MM): Ależ oczywiście. Proszę pytać.

J: Co zadecydowało o zmianie zdania na temat Żmijoptaka?? Z książki „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć” wiemy, że „Żmijoptak jest agresywny wobec wszystkich, którzy się do nie go zbliżą…”, jak to możliwe, abyśmy mogli hodować go w domu???

MM: Ach ci dziennikarze…Wszyscy zadajecie te same pytania. A więc tak: po rozmowie ze związkiem broniącym praw magicznych zwierząt stwierdziliśmy, że wspomniany wcześniej Żmijoptak nie jest aż tak groźny jak nam się zdawało…A co do opisu w książce…to..no…ten tego…co ja miałem?...A zostanie wydana reedycja.

J: Hm…Bardzo ciekawe. Jednak mnie to nie za bardzo przekonuje. Przypuśćmy, że młody czarodziej nieposiadający odpowiedniej wiedzy podejdzie sobie tak po prostu (choć szczerze w to wątpię) i spróbuje wykraść Żmijoptakowi jego jajo. Czy Ministerstwo przewidziało, że naszemu czarodziejowi może stać się nie wielka krzywda?? Może na przykład stracić rękę.

MM: No właśnie!! Wiedziałem, że o czymś zapomniałem!! E…To znaczy ja już muszę lecieć i ten no dowidzenia.

J: Eh. Dowidzenia panie Ministrze.

Więc tak…

Żmijoptaka nabyć możemy w prawie wszystkich sklepach na Przekątnej i (Oczywiście) w Sklepie Freda i Georga.
Ksenofilius Lovegood
Powrót do góry Go down
https://worldofmagic.forumpl.net
 
„Żmijoptak zwierzęciem domowym???”
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Magic :: Gazety Czarodziejów :: Żongler-
Skocz do: