World of Magic
World of Magic
World of Magic
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Świat Harry'ego Pottera powraca!
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Forum oficjalnie otwarte! Właściwie reinkarnacja forum po jego zamarciu z powodu utraty chęci na pilnowanie forum adminki Razz
W razie jakichkolwiek pytań (związanych z forum) piszcie do mnie! Agnes Thompson

 

 Wielka Sala

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Agnes Thompson
Slytherin
Uczeń Klasy VII
Gracz Quidditcha
SlytherinUczeń Klasy VIIGracz Quidditcha
Agnes Thompson


Różdżka : 12 i 1/4 cala, giętka, drzewo różane, włos z grzywy jednorożdżca. Jest wspaniała do Obrony Przed Czarną Magią.
Tytuł : Administrator
Cechy Genetyczne : wężousta
Statystyki : - miotlarstwo: 15+3
- zaklęcia: 10
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 15
- wróżbiarstwo: 0
- eliksiry: 17
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 3
- zielarstwo: 5
- historia magii: 0
- numerologia: 0
- runy: 0
Female Liczba postów : 306
Join date : 12/09/2010
Age : 30

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeNie Paź 31, 2010 9:12 pm

Wielka Sala
Powrót do góry Go down
https://worldofmagic.forumpl.net
Ginny Weasley
Gryffindor
Uczeń Klasy VI
GryffindorUczeń Klasy VI
Ginny Weasley


Różdżka : --
Statystyki : - miotlarstwo: 5
- zaklęcia: 5
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 10
- wróżbiarstwo: 5
- eliksiry: 5
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 5
- zielarstwo: 5
- historia magii: 5
- numerologia: ---
- runy: --

Przyjaciele : Hermiona Granger
Female Liczba postów : 14
Join date : 11/05/2011

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeSob Maj 21, 2011 12:57 pm

Postać dziewczyny z długimi rudymi włosami, świecącymi w promieniach słońca i z łagodnymi brązowymi oczyma, pojawiła się w drzwiach wielkiej sali. Bystrym spojrzeniem omiotła wnętrze, napawając się widokiem tak dobrze znanego jej miejsca. Nareszcie jest w Hogwarcie, dla niej owy zamek był drugim domem. Tutaj miała przyjaciół i czuła się lepiej niż w towarzystwie swoich braci. Spokojnym krokiem ruszyła w stronę stołu gryfonów i usiadła tuż koło drzwi, żeby mieć oko na wchodzących i wychodząch. Wzrok wbiła w wejście, oczekując aż ktoś uraczy ją swoją obecnością.
Powrót do góry Go down
Agnes Thompson
Slytherin
Uczeń Klasy VII
Gracz Quidditcha
SlytherinUczeń Klasy VIIGracz Quidditcha
Agnes Thompson


Różdżka : 12 i 1/4 cala, giętka, drzewo różane, włos z grzywy jednorożdżca. Jest wspaniała do Obrony Przed Czarną Magią.
Tytuł : Administrator
Cechy Genetyczne : wężousta
Statystyki : - miotlarstwo: 15+3
- zaklęcia: 10
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 15
- wróżbiarstwo: 0
- eliksiry: 17
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 3
- zielarstwo: 5
- historia magii: 0
- numerologia: 0
- runy: 0
Female Liczba postów : 306
Join date : 12/09/2010
Age : 30

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeSob Maj 21, 2011 3:45 pm

A i uraczył ją ktoś, a właściwie nie byle kto przyszedł w to miejsce. Sama Agnes Thompson wkroczyła do Sali. Kiedyś jeść trzeba i nawet Ślizgon musi się posilić.
Dziewczyna o blond włosach rozejrzała się wokół. Za dużo osób tu nie było, ale co się dziwić skoro szlamy i półkrewki uciekły ze strachu i nie przybyły do Hogwartu.
Gdyby ona była półkrwi to i tak by przyjechała do szkoły. Była zbyt dumna, by uciec jak tchórz.
Jakoś nie zauważyła Ginny Weasley siedzącej przy stole Gryfonów. Minęła ją gdyż obserwowała paru pierwszoroczniaków z jej domu. Ich zachowanie było godne pożałowania.
Usiadła niedaleko rudowłosej przy swoim stole.
Powrót do góry Go down
https://worldofmagic.forumpl.net
Ginny Weasley
Gryffindor
Uczeń Klasy VI
GryffindorUczeń Klasy VI
Ginny Weasley


Różdżka : --
Statystyki : - miotlarstwo: 5
- zaklęcia: 5
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 10
- wróżbiarstwo: 5
- eliksiry: 5
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 5
- zielarstwo: 5
- historia magii: 5
- numerologia: ---
- runy: --

Przyjaciele : Hermiona Granger
Female Liczba postów : 14
Join date : 11/05/2011

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeSob Maj 21, 2011 3:50 pm

Jednak ktoś ją uraczył obecnością, niesłychane. Lecz szkoda iż to była ślizgonka, rzuciła ku niej krótkie spojrzenie, prychnowszy cicho pod nosem. Każdy ślizgon uważał się za kogoś ważnego. Mimo iż rudowłosa była czystej krwi, to nie miała uprzedzenia do szlam czy do czarodzieji pół krwi. Gdy przyjrzała się dziewczynie, spojrzenie ponownie utkwiła w wejściu. Może czekała na kogoś kto ją pocieszy, na kogoś normalnego a nie panoszącego się po Hogwarcie niczym pan i władca.
Powrót do góry Go down
Agnes Thompson
Slytherin
Uczeń Klasy VII
Gracz Quidditcha
SlytherinUczeń Klasy VIIGracz Quidditcha
Agnes Thompson


Różdżka : 12 i 1/4 cala, giętka, drzewo różane, włos z grzywy jednorożdżca. Jest wspaniała do Obrony Przed Czarną Magią.
Tytuł : Administrator
Cechy Genetyczne : wężousta
Statystyki : - miotlarstwo: 15+3
- zaklęcia: 10
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 15
- wróżbiarstwo: 0
- eliksiry: 17
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 3
- zielarstwo: 5
- historia magii: 0
- numerologia: 0
- runy: 0
Female Liczba postów : 306
Join date : 12/09/2010
Age : 30

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeSob Maj 21, 2011 3:59 pm

Agnes odwróciła się i spojrzała na Ginny.
- Co tak sama siedzisz?
Zapytała. Nie miała żadnego jadu w głosie. Ona była nienormalna jak na Ślizgonkę czasem, więc nie dziwić mi się tu, że zagadała do Gryfonki. Przecież czy każdy Ślizgon musi być tym stereotypowym Ślizgonem? Agnes mogła być w Ravenclawie, ale jej umiejętność wrodzona spowodowała, że Tiara przydziału wybrała dla niej Slytherin. W sumie lubiła srebrny i zielony kolor, a Ślizgoni dla niej byli przyjaciółmi, więc nie miała co narzekać.
Wiedziała, że za chwilę Ruda jej będzie pyskować.
- Od razu uprzedzam, że nie mam w planach atakować kogo popadnie i głosić jaka to jestem oh i ah. Nie jestem pustą blondyną, która dba tylko i wyłącznie o siebie.
Powrót do góry Go down
https://worldofmagic.forumpl.net
Ginny Weasley
Gryffindor
Uczeń Klasy VI
GryffindorUczeń Klasy VI
Ginny Weasley


Różdżka : --
Statystyki : - miotlarstwo: 5
- zaklęcia: 5
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 10
- wróżbiarstwo: 5
- eliksiry: 5
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 5
- zielarstwo: 5
- historia magii: 5
- numerologia: ---
- runy: --

Przyjaciele : Hermiona Granger
Female Liczba postów : 14
Join date : 11/05/2011

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeSob Maj 21, 2011 4:03 pm

Spojrzenie powoli przeniosła na postać blondynki.
-Dobrze chociaż raz usłyszeć coś takiego od ślizgona. To jest niebywałe - powiedziała po chwili a jej głos nie był oschły jak to miała w zwyczaju gdy mówiła do ślizgonów. Nawet zdobyła się na nikły, zaledwie widoczny uśmiech. Dobrze iż nie będzie się wywyższać, nie ma zamiaru słuchać o tym iż rudowłosa i jej rodzina to zdrajcy krwi i tak dalej. Nudziło ją i to bardzo, a warto wiedzieć iż najlepiej z członków Gwardi rzucała zaklęcia. Szkoda że nie ma już gwardii. Po chwili wróciła do rzeczywistości wzrok utkwiwszy w postaci blondynki. -A dlaczego sama siedze? Gdyż nie ma nikogo z kim możnaby było porozmawiać, z kimś normalnym oczywiście - nie będzie rozmawiać z sobą, albo z jakimiś pierwszoroczniakami, to były jeszcze dzieci. Odgarneła swoje płomiennorude włosy z twarzy.
Powrót do góry Go down
Agnes Thompson
Slytherin
Uczeń Klasy VII
Gracz Quidditcha
SlytherinUczeń Klasy VIIGracz Quidditcha
Agnes Thompson


Różdżka : 12 i 1/4 cala, giętka, drzewo różane, włos z grzywy jednorożdżca. Jest wspaniała do Obrony Przed Czarną Magią.
Tytuł : Administrator
Cechy Genetyczne : wężousta
Statystyki : - miotlarstwo: 15+3
- zaklęcia: 10
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 15
- wróżbiarstwo: 0
- eliksiry: 17
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 3
- zielarstwo: 5
- historia magii: 0
- numerologia: 0
- runy: 0
Female Liczba postów : 306
Join date : 12/09/2010
Age : 30

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeSob Maj 21, 2011 4:23 pm

- Rozumiem. W tej chwili ciężko znaleźć godnego rozmówcę, a w każdym razie takiego co by mógł pochwalić się umiejętnością mówienia z sensem.
Powiedziała. Nie uśmiechała się. Była chłodna, ale nie zgryźliwa. W każdym bądź razie nie sprawiała osoby przyjaznej, zadowolonej z życia itd.
- Te nowe reformy bywają męczące. Może nie dla Ślizgonów, którzy napawają się tym, że mogą bezkarnie znęcać się nad innymi, ale dla Was to debilizm pewnie, prawda?
Spojrzała na chwilę na wejście do Sali. Jakiś Ślizgon kłócił się z Gryfonem.
- Założę się, że dojdzie do rękoczynów.
Skomentowała wydarzenie.
- A co myślisz o tym tekście, że mugole to zło i trzeba wytępić? Jak dla mnie to gruba przesada, bo przecież mugole kompletnie nie znają się na magii i są przez to bezbronni przy nas.
Powrót do góry Go down
https://worldofmagic.forumpl.net
Ginny Weasley
Gryffindor
Uczeń Klasy VI
GryffindorUczeń Klasy VI
Ginny Weasley


Różdżka : --
Statystyki : - miotlarstwo: 5
- zaklęcia: 5
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 10
- wróżbiarstwo: 5
- eliksiry: 5
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 5
- zielarstwo: 5
- historia magii: 5
- numerologia: ---
- runy: --

Przyjaciele : Hermiona Granger
Female Liczba postów : 14
Join date : 11/05/2011

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeSob Maj 21, 2011 4:28 pm

Dziewczyna uniosła lekko brwi uwaznie słuchając każdego słowa, które padło z ust blondynki.
-Oczywiście że to debilizm, ja nie wiem co widzą ślizgoni w znęcaniu się nad słabszymi, gdyż boją się zadrzeć z równym sobie. Niczym tchórze - powiedziała, uśmiechając się krzywo, trochę ironicznie zadowolona z owej oceny, gdyż była ona prawdą. Spojrzenia nie odrywała od dziewczyny, nawet nie zerkneła w stronę wejścia.
-Nie jestem uprzedzona do mugoli czy szlam, wychowałam się w rodzinie o czystej krwi, nawet czyszciejszej od tych rodów czarodziejów, którzy uważają się za najlepszych. Co do mugoli to jest przesada, nic nam nie robią. Nawet nie wiedzą że istniejemy - powiedziała to powoli, głowę przekrzywiwszy lekko na bok, z udawanym rozbawieniem. Nie najlepiej czuła się w towarzystwie ślizgonki, nie lubiła ich i nie ma co ukrywać, nie będzie lubić a zwłaszcza tego durnia Malfoya, który zawsze jej dokucza a zwłaszcza Hermionie.
Powrót do góry Go down
Agnes Thompson
Slytherin
Uczeń Klasy VII
Gracz Quidditcha
SlytherinUczeń Klasy VIIGracz Quidditcha
Agnes Thompson


Różdżka : 12 i 1/4 cala, giętka, drzewo różane, włos z grzywy jednorożdżca. Jest wspaniała do Obrony Przed Czarną Magią.
Tytuł : Administrator
Cechy Genetyczne : wężousta
Statystyki : - miotlarstwo: 15+3
- zaklęcia: 10
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 15
- wróżbiarstwo: 0
- eliksiry: 17
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 3
- zielarstwo: 5
- historia magii: 0
- numerologia: 0
- runy: 0
Female Liczba postów : 306
Join date : 12/09/2010
Age : 30

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeSob Maj 21, 2011 4:39 pm

Agnes zdobyła się na uśmiech. Ironiczny, ale uśmiech.
- Masz na myśli przede wszystkim Dracona, prawda? No cóż... Nie powiem, żeby grzeszył sympatycznością, ale nie mogę też powiedzieć, że jest najgorszy. Oczywiście trzeba być w jego elicie i nie być stereotypowym Ślizgonem by zrozumieć gościa.
Spojrzała na Ginny.
- W każdym razie zauważyłam, że niektórzy tak naprawdę są inny niż ci których zgrywają.
Powiedziała. Pochyliła się, by tylko i wyłącznie Ginny to usłyszała.
- Ja też do nich nic nie mam, ale z racji mojego pochodzenia nie mogę wyrażać swojej opinii na forum.
Wyprostowała się. Jej twarz mówiła, ze jeżeli Ginny komukolwiek powie poprzednie zdanie to Agnes osobiście przyczyni się do jej śmierci. To była rzecz której nie mogła rozpowiadać na prawo i lewo, bo straciła by swój status, a co gorsza śmierciożercy wykonali by na niej wyrok, bo jest zdrajcą krwi.
Jej życie było skomplikowane.
W pewnym momencie do Sali wlazł jeden ze śmierciożerców. Ich nowa nauczycielka mugoloznastwa.
- Cholera...
Mruknęła Agnes. Odwróciła się plecami do Ginny.
Powrót do góry Go down
https://worldofmagic.forumpl.net
Ginny Weasley
Gryffindor
Uczeń Klasy VI
GryffindorUczeń Klasy VI
Ginny Weasley


Różdżka : --
Statystyki : - miotlarstwo: 5
- zaklęcia: 5
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 10
- wróżbiarstwo: 5
- eliksiry: 5
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 5
- zielarstwo: 5
- historia magii: 5
- numerologia: ---
- runy: --

Przyjaciele : Hermiona Granger
Female Liczba postów : 14
Join date : 11/05/2011

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeSob Maj 21, 2011 4:44 pm

Z jej ust wydarło się tylko ciche prychnięcie.
-Nienawidzę tej tchórzofretki - mrukneła oczywiście miała na myśli Dracona. Pamiętała owe zdarzenie gdy była na trzecim roku, niesamowite. Kiwneła tylko głową na potwierdzenie owych słów, sama była uznawana za zdrajczynię krwi i przyznawała się do tego, ba! Była nawet z tego dumna, nie obchodziło ją co myślą o tym śmierciożercy, była czarnownicą czyste krwi i nie mogli jej nic zrobić. Po chwili sama powędrowała wzrokiem w stronę drzwi gdzie ujrzała postać profesorki. Utkwiła w niej swoje nienawiste wejrzenie, przeklęci smierciożercy.
Powrót do góry Go down
Agnes Thompson
Slytherin
Uczeń Klasy VII
Gracz Quidditcha
SlytherinUczeń Klasy VIIGracz Quidditcha
Agnes Thompson


Różdżka : 12 i 1/4 cala, giętka, drzewo różane, włos z grzywy jednorożdżca. Jest wspaniała do Obrony Przed Czarną Magią.
Tytuł : Administrator
Cechy Genetyczne : wężousta
Statystyki : - miotlarstwo: 15+3
- zaklęcia: 10
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 15
- wróżbiarstwo: 0
- eliksiry: 17
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 3
- zielarstwo: 5
- historia magii: 0
- numerologia: 0
- runy: 0
Female Liczba postów : 306
Join date : 12/09/2010
Age : 30

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeSob Maj 21, 2011 11:28 pm

Oczywiście śmierciożerczyni spojrzała na Ginny.
- Zdrajca krwi. Powinnam ci odjąć punkty za to Weasley.
Powiedziała zgryźliwie do niej. Spojrzała na Agnes.
- A ty powinnaś wypełniać wolę ojca i ukarać Dracona. O mały włos cała misja poszłaby na marne.
Agnes spojrzała na kobietę i uśmiechnęła się drwiąco.
- Spokojna głowa. Na Draco czeka zasłużona kara i już niedługo jej doświadczy.
Całe szczęście, że nie kazali jej go zabić. Miał być tylko ukarany na tchórzostwo i niezabicie Dumbledore'a. Agnes nie chciała tego robić, ale musiała, bo miał ją na oku Snape.
Westchnęła.
Kobieta wyszła z Sali i powędrowała znęcać się nad uczniami na Błoniach.
Agnes odwróciła się do Ginny.
- I właśnie dlatego to co powiedziałam nie może wyjść na jaw. Sama widziałaś. Jestem otoczona poplecznikami ojca i obserwują wszystkie moje ruchy.
A tak... Była śmierciożerczynią, ale niekoniecznie z wyboru. Raczej z przymusu. Ojciec by ją zabił, albo potraktował Cruciatusem na dzień dobry za sprzeciw. W głębi duszy czekała na Pottera.
- Wiesz coś może o Potterze? Mam szczerą nadzieję, że go nie złapali. Sądząc po Proroku to chyba nie.
Powiedziała ściszonym głosem. Nikt nie siedział w pobliżu, więc nikt nie słyszał tej rozmowy.
Powrót do góry Go down
https://worldofmagic.forumpl.net
Ginny Weasley
Gryffindor
Uczeń Klasy VI
GryffindorUczeń Klasy VI
Ginny Weasley


Różdżka : --
Statystyki : - miotlarstwo: 5
- zaklęcia: 5
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 10
- wróżbiarstwo: 5
- eliksiry: 5
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 5
- zielarstwo: 5
- historia magii: 5
- numerologia: ---
- runy: --

Przyjaciele : Hermiona Granger
Female Liczba postów : 14
Join date : 11/05/2011

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeNie Maj 22, 2011 11:13 am

Na jej ustach zamajaczył drwiący uśmiech, gdy usłyszała słowa profesorki skierowane do niej.
-Tak, jestem Zdrajcą Krwi i jestem z tego dumna - powiedziała tylko, odprowadziwszy ją wzrokiem, jak ona nienawidziła śmierciożerców a zwłaszcza tych, którzy panoszyli się po Hogwarcie jak po własnym zamku i znęcają się na uczniach.
Powoli wzrok przeniosła na Agnes wzruszywszy lekko ramionami.
-Ja nie mam zamiaru siedzieć cicho - powiedziała tylko a na jej twarzy pojawiła się dumna mina, przecież była członkiem GD i ono wróci, będzie walczyć przeciwko Voldemortowi. Napewno nie będzie się ukrywać, jak Ci tchórze bojący się gniewu Voldemorta. Na wzmiankę o Harrym poruszyła się lekko, wzrok przenosząc z blondynki na stół.
-On...ja..nic nie wiem - wyjąkała po chwili, wprawdzie nie wiedziała co Harry knuje, ale wiedziała iż to jest niebezpieczne, nie mogła nikomu o tym powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Agnes Thompson
Slytherin
Uczeń Klasy VII
Gracz Quidditcha
SlytherinUczeń Klasy VIIGracz Quidditcha
Agnes Thompson


Różdżka : 12 i 1/4 cala, giętka, drzewo różane, włos z grzywy jednorożdżca. Jest wspaniała do Obrony Przed Czarną Magią.
Tytuł : Administrator
Cechy Genetyczne : wężousta
Statystyki : - miotlarstwo: 15+3
- zaklęcia: 10
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 15
- wróżbiarstwo: 0
- eliksiry: 17
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 3
- zielarstwo: 5
- historia magii: 0
- numerologia: 0
- runy: 0
Female Liczba postów : 306
Join date : 12/09/2010
Age : 30

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeNie Maj 22, 2011 12:17 pm

- Szkoda... Byłoby miło usłyszeć, że coś planuje. Nie ważne co, ale ważne, że działa.
Powiedziała i wzruszyła ramionami.
- To wasze kółko pomocy sprzed dwóch lat wciąż działa? Jeśli nie to radzę wam zacząć działać, bo nie wydaje mi się, by wojna ominęła zamek.
Powiedziała.
- Mogę wam pomóc troszkę, ale pod warunkiem, że nikt prócz waszej grupy się nie dowie.
Dodała po chwili. Agnes zgrywała Ślizgonkę z piekła rodem, a w rzeczywistości była jak najbardziej przeciwko śmierciojadom. Tak na nich mówiła w duchu. Grała na dwa fronty już od dwóch lat i nie mogła tego zatrzymać.
Wstała i mrugnęła do Ginny.
- W razie czego to prześlij do mnie sowę. Nie pisz tylko dosłownie niczego i nie podpisuj się. Będę wiedzieć, że to ty, a hasła i kody rozszyfruję.
Powiedziała i poszła w stronę wyjścia.
Z chłodną miną opuściła to miejsce.
[zt]
Powrót do góry Go down
https://worldofmagic.forumpl.net
Ginny Weasley
Gryffindor
Uczeń Klasy VI
GryffindorUczeń Klasy VI
Ginny Weasley


Różdżka : --
Statystyki : - miotlarstwo: 5
- zaklęcia: 5
- transmutacja: 5
- obrona przed czarną magią: 10
- wróżbiarstwo: 5
- eliksiry: 5
- opieka nad magicznymi zwierzętami: 5
- zielarstwo: 5
- historia magii: 5
- numerologia: ---
- runy: --

Przyjaciele : Hermiona Granger
Female Liczba postów : 14
Join date : 11/05/2011

Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitimeNie Maj 22, 2011 12:32 pm

Odprowadziła ją wzrokiem, po czym sama wstała. Czas zacząć działać. Ruszyła w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wielka Sala Wieczorna
» Sala Wejściowa
» Sala do OPCM
» Sala Mugoloznastwa
» Opuszczona Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Magic :: Hogwart :: Parter :: Wielka Sala-
Skocz do: